| GamerulYT a întrebat:

Salut as vrea sa stiu daca imi va merge jocul grand theft auto v pe sistemul meu PC. NU VREAU LA ULTRA HIGH.Macar la medium sau medium-high.
Configuratie PC :
Procesor:INTEL PENTIUM DUAL CORE G2030 3.0GHZ

PLACA VIDEO:SAPPHIRE AMD RADEON HD 6570 2.0GB DDR3 128BIT

RAM: 6GB RAM
WINDOWS 7 64BIT
HARD LIBER 500GB

VA ROG NU IMI DATI SITE-URI GEN GAMEDEBATE.COM si altele.
Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| SteelGamingRomania a răspuns:

Inca nu se stie nimic de cerintele oficiale de la rockstar(jocul va fi lansta abia peste o luna pentru pc), dar cu aproximatie ar trebui sa il duci medium-high

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Rabdare! Rockstar inca nu a anuntat cerintele oficiale de sistem!

| KLiNK a răspuns:

Salut. Este un sistem destul de bun. Am auzit ca GTA V va fi optimizat de echipa care a optimizat si Max Payne 3...care merge bine si pe sisteme modeste. GTA V va merge dar nu cred ca la medium. Exista sanse sa mearga si la medium dar acum depinde si ce rezolutii folosesti. De exemplu daca folosesti o rezolutie de 1024x768 s-ar putea sa mearga pe medium.

| GamerulYT explică:

Shader iti dau si tie funda. BAGA COMENTARIU LA INTREBARILE TRECUTE.