| Albãstriţaxx a întrebat:

Cam Wow Retro se poate descarca doar pe Iphone sau si pe alte telefoane? >:"

1 răspuns:
| FentyAnnna a răspuns:

Requirements: Compatible with iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (4th generation), iPod touch (5th generation), iPad 2 Wi-Fi, iPad 2 Wi-Fi + 3G, iPad (3rd generation), iPad Wi-Fi + 4G, iPad (4th generation), iPad Wi-Fi + Cellular (4th generation), iPad mini and iPad mini Wi-Fi + Cellular. Requires iOS 4.3 or later. This app is optimized for iPhone 5.Doar pe Iphone-uri merge descarcata! happy