| Madutzw a întrebat:

Ce parere aveti de canalul meu de youtube : http://www.youtube.com/user/JocuriPentruRomani

Si daca tot intrati niste like-uri si share-uri la videorile mel
nu uitati de comm si sa va abonati
Adaugatimah si la prieteni
Raman dator
Accept sugestii!

2 răspunsuri:
| EugenRomaniuc a răspuns:

Si ce faci tu pe canalul tau? Doar pui trailere? Creeaza niste walktrough daca esti bazat! big grin Nu stiu nici un roman sa o faca!

| Madutzw explică (pentru EugenRomaniuc):

Pai o sa fac de indata ce imi voi cumpara placa si procesor nou
cu astea actual pot rula de exemplu far cry 3 la law si eu vreau la ultra