| ioanaichim2015 a întrebat:

Cand apare episodul 22 pe sweet flirt? happy
Funda

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Hey
Incearca sa ii verifici profilul lui Ines, administratoarea care se ocupa cu tradusul episoadelor, iar daca ii vezi tinuta de la episodul 22 inseamna ca il testeaza si ca va aparea in curand. Nu avem de unde stii cand o sa apara altfel...

| ioanaichim2015 explică (pentru Deleb):

Dar, ea poata tinuta de la episodul special de Halloween 2011 sad, dar mersi oricum

| Deleb a răspuns (pentru ioanaichim2015):

Inseamna ca poate l-a tradus in sfarsit in romana, si nu mai e in franceza. Mai asteptam...eu cred ca lucreaza la el.

| ioanaichim2015 explică (pentru Deleb):

Ok, mersi happy