| Morto_Sei_1971 a întrebat:

Cand bag un joc in xbox 360 de ce imi scrie disc nerecunoscator

11 răspunsuri:
| razvyaga a răspuns:

Ai lentila zgariata. Lentila este acea sticla cu care citeste CD.

| Morto_Sei_1971 explică (pentru razvyaga):

Cum fac sa o curat

| Morto_Sei_1971 explică (pentru razvyaga):

Cum fac sa o curat?

| Morto_Sei_1971 explică (pentru razvyaga):

Cum fac sa curat lentila?

| razvyaga a răspuns (pentru Morto_Sei_1971):

Cu talent.
Iti trebuie un CD special cu un fel de prii foarte moi, care o sterge de praf si de impuritati. Sau cu alcool izopropilic. Daca nu du-te la un service cu el.

| Morto_Sei_1971 explică (pentru razvyaga):

E bun si alcoolul sanitar?laughing

| razvyaga a răspuns (pentru Morto_Sei_1971):

Cred.laughing

| Morto_Sei_1971 explică (pentru razvyaga):

Am pus oleaca de alcool sanitar pe un sidiu si dupa l-am bagat in xbox da nu merge nu s-a sters lentila.De unde pot lua un CD special.

| razvyaga a răspuns (pentru Morto_Sei_1971):

Nu trebuia pus pe CDlaughing. Trebuie pus pe un betisor de urechi si sa il stergi tu. Si un cd special poti cumpara/imprumuta.

| Morto_Sei_1971 explică (pentru razvyaga):

Se para ca trebuie sa il duc la reparat pentru ca l-am desfacut si i-am sters lentila da de geaba.

| Morto_Sei_1971 explică:

Si cum fac sa o curat