| Andu_Andrei_1997_PH9X a întrebat:

Cand dau sa intru in Gta san Andreas imi apare "" Original disc could not be found or authenticated"" Ma poate ajuta cineva si pe mine? Va rog mult! Daca stiti ce sa fac lasati-mi raspuns sau puneti id-lu vostru de skype.

Răspuns Câştigător
| Cristinelllllllllll a răspuns:

Intra pe google si cauta Gta san andreas crack. Il descarci si apoi il inlocuiesti in folderul unde ai jocul.

2 răspunsuri:
| BlueEBirdD a răspuns:

Bună! Acea eroare spune ca ai nevoie de CD-ul original al jocului, dar presupun ca l-ai piratat, deci tu nu ai CD-ul... Ca să îl faci sa meargă ai nevoie de un crack! Căuta pe youtube diferite tutoriale de unde să îl descarci și cum să îl instalezi.
O zi bună!

| tudorwifihack2 a răspuns:

Iti trebuie crac