| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am instalat sa-mp.cand incerc sa intru imi zice original disc could not be found or authenticated, ce trebuie sa fac ca sa imi mearga sa-mp? funda primului raspuns care functioneaza

Răspuns Câştigător
| EEdwardd a răspuns:

Pe CD-ul virtual de pe care ai instalat jocul este un fisier denumit crack cel mai probabil si acolo se afla.exe-ul jocului il copiezi si il pui in folderul in care ai instalat jocul, fisierul in ar putea fi crackul s-ar mai putea numi si HOODLUM.