| Irinel123 a întrebat:

Cand downloadez un fisier m-i se baga in local disk c cum fac sa m-i se bage in d? dau funditaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| Vooortex a răspuns:

Salut. Cand esti pe google in partea de sus ai un meniu. Intra la Tools - Options ( daca ai google in romana intra la Unelte - Optiuni)si iti apare o fereastra. Acolo la sectiunea General, ai ''Downloads'' ( sau Descarcari) si ii dai Browse ( sau ''Rasfoieste'') si selectezi locul unde sa iti salveze, apoi dai Ok. Bafta.

3 răspunsuri:
| Irinel123 explică:

Nu am inteles... iti dau funda daca imi explici unde anume sa dau! 1

| Irinel123 explică:

Ms scorpyon sper ca a meritat fundita si sper sa ma mai ajuti bye :p

| AjutorulTau a răspuns:

Sall! dai la optiuni la navigatorul tau si al location downlaod dai D... unde vrei sal salvezi sau cand itit apare o fereastra dai chose locationbig grin plz funda