| szenasi15gabriel a întrebat:

Cum pot downloada si instala un joc in local disk D: in loc de local disk C:?
Ps: chiar nu pot sa-l downloadez in local disk C:

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand descarci, alegi save as... local disk D. Apoi la instalare cand dai next next, undeva te intreaba sau iti ofera optiunea unde sa se instaleze.Dai tot in local disc D, intr0un folder dinainte facut. Tin sa te anunt ca nu toate jocurile pot fi rulate din D.

| szenasi15gabriel explică (pentru anonim_4396):

Mersi ramon, chiar m-ai ajutat

| anonim_4396 a răspuns (pentru szenasi15gabriel):

Cu placere.In dreapta raspunsului folositor, este o fundita. Poti da click pe fundita si apoi ok pentru a desemna raspunsul ca fiind castigator, daca intr-adevar a fost folositor.O zi buna!