| Vendetta47 a întrebat:

Cand era la reduvere mi-am cumparat The Elder Scroll V: Skyrim ca am auzit ca e un joc bun, si fiind 3 euro pe Steam de ce nu.Am o intrebarebig grinespre ce este vorba in acest joc? Ce trebuie sa faci? E multiplayer?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un open-world (gen gta dar nu cu masini, e cu sabii si dragoni) se este doar single-player. mai nou are si multiplayer dar doar pentru console si e o porcarie totala si foarte scump.
e un joc foarte bun, am la "activ" 180 de ore jucate si inca mai am de jucat. cauta pe youtube mai multe, daca stau sa le insir te-ai plictisi de citit. in mare e un joc imens, pe pc e si mai bun, am bagat la moduri in el si arata de iti vine sa plangi (in comparatie cu xbox ), ai de explorat o lume imensa. gameplay-ul e bun, foarte bun pe pc. ce sa mai, nota 12 nu 10. (daca iti place genul de joc, desigur)