| Petrescu_Andreea_1992 a întrebat:

Cand eram mai mica jucam un joc cu niste cocosati gen Mario...nu mai stiu cum se numeste, cert e ca as ramane indelung recunoscatoare daca cineva stie la ce joc ma referbig grin Multumescbig grin

5 răspunsuri:
| XPrototypeX a răspuns:

Se numeste Neighbours from Hell.
Si trebuie sa faci farse unui mos.

| Sters6161 a răspuns:

Stiu jocul se numeste neigbour from hell

| Sters6161 a răspuns:

Eu il am inca
dar este 2

| valyboy1 a răspuns:

Nici eu nu mai stiu cum ii zicea il aveam cand eram mic ii ziceam vecinu si erai un slabanog care facea farse unui batran tafnos

| Petrescu_Andreea_1992 explică:

Si asta, dar mai era unul cu niste varcolaci...jocul ala unde te bagai sub podea si cand sarea dadea cu capul de podea si mureau draciile alea .pfoaaa...nu stiu cum sa explichee hee