| xBulbucel a întrebat:

Când eram mai micuţ puppy dog eyes Era un joc de strategie cu nişte omuleţi mici de culoarea pielii şi cei inamici erau albaştrii sau roşi nu mai ştiu exact. Ştiu că prima mapă era să traversez un aragaz cu nişte omuleţi, era de strategie jocu', repet, găseai omuleţi care ăi deblocai cu alţi omuleţi, îi selectai şi mergeai atacai alţi omuleţi, când un omuleţ murea se făcea o baltă pe jos de culoarea lui şi era un omuleţ cu un pai care îl *sugea* cu paiul şi se făcea la loc omuleţul.

2 răspunsuri:
| anghel99 a răspuns:

Army Men RTS?

| xBulbucel explică (pentru anghel99):

Frate, nu e ăsta, scuze, era ceva gen ARMY MEN, dar era cu nişte omuleţi mai mici de culoarea pielii, şi prims miss era să traversez un aragaz, ştiu frate, că găseai diverse arme pe jos, dinamită, un pai cu care un omuleţ îl lua şi îi "sugea" pe cei morţi de jos, că se făceau o pastă, şi făceau omuleţi de-ai tăi.