| fataceadulce a întrebat:

Cand imi conectez microfonul cu casti la unitate nu mi-l citeste nu se intampla nimic am incercat si in fata si in spate (la unitate) iar la alt calculator imi functioneaza aveti vreo idee ce s-ar petrece daca da spune-ti. dau fundita :*

2 răspunsuri:
| ღAngelღ a răspuns:

Saluthappy! Am eu cateva idei: 1) S-ar putea ca mufa calculatorului sa nu fie compatibila cu microfonul si castile tale. 2) Posibil sa trebuiasca sa te uiti prin setarihappy si sa ajustezi putin lucrurilehappy. Bafta! Daca nu-i nici una nici alta ia-ti alta unitate sau alt set de casti cu microfonlaughing. Fundita?puppy dog eyes

| cosmin409 a răspuns:

1) Dati o palma peste fata. 2)uitate in spatele unitatii si vezi daca mufa de la microfon se potriveste cu cea de la unitate. 3)instaleaza-ti programul necesar pentru microfon si dai un (rr) la pc adica un restart.4)Vorbeste cu prietenii. Daca nici una nu a mers ia-ti alt set de microfon.