| Bianncax a întrebat:

Am niste casti razer kraken 2019 care au mers impecabil insa brusc nu mai functioneaza microfonul de la ele. Aveti idee ce as putea face? Le-am tinut in conditii bune, nu le-am scapat si nu am varsat nimic pe ele. Initial am crezut ca e o problema de la laptopul meu, insa cand am incercat sa le conectez si pe cee kitty edition a mers totul ok.

1 răspuns:
| ncristian7805 a răspuns:

Buna. Probabil ori s-a dus microfonul, ceva perfect normal cu timpul, ori ar trebui sa verifici in setari la windows daca volumul microfonului este dat tare, deoarece am observat ca windowsul are un talent mai nou ori sa dea mai incet volumul castilor si al microfonului, ori sa il opreasca de tot.