| tandem a întrebat:

Cand incerc sa deschid cs1.6 imi spune error 5899:metada file mising or damage[-1]! Am sters cs-ul l-am reinstalat am descarcat altul de pe net si imi da aceeasi eroare, stie cineva care e problema

2 răspunsuri:
| ionutzuu194 a răspuns:

Sterge toate salvarile din my documents si mai instaleazal odata...ia si tu un cs mai bun(cs 1.6 lant)

| cata0211 a răspuns:

Ai setat rezolutia prea mare...Intra in Start->Run->scrii regedit->te duci la HKEY_CURRENT_USER->Software si stergi VALVE de acolo. fundita?