| Vatasescu_Jonathan_1995 a întrebat:

Cand intru in SAMP,sa intru pe un sv, sta umpic si imi da crash, mi s-a mai intamplat odata, si am reinstalat gta+samp, si mi-a mers atunci.Acum am reinstalat gta de 3 ori si samp de vreo 10 ori,si am facut tot ca inainte,doar ca inainte a mers de prima data, acum nu mai merge, am dat si restore, si acum imi zice ``unable to execute`` cand vreau sa intru pe sv, cine imi ofera raspunsuri care sa mearga samp-ul funda! Astept raspunsuri cat mai rapid.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stergele din control panel restarteaza calculatorul iar dupa verifica registri vezi daca a mai ramas ceva acolo dupa incearca sa instalezi din nou poate asa merge