| anonim_4396 a întrebat:

Cand intru pe un server de cs imi tot scrie "Could not download sound/misc/bomba_2. wav: File does not exist
NU stiti de unde asi putea sa il iau?
pe alte servere merge dar eu vreau pe ala sa joc laughing
sad

1 răspuns:
| soRyN_6579 a răspuns:

Prietene mi se pare ca trebuie sa astepti sai doenoadeze el sunetele si toate celewinking asteapta si tu mai mult daca vezi ca se incarca lasa-l sa-si faca draci si ai rabdare am patit si eu asa ceva dar putin diferit de ce ai tuwinking sau ar mai fi ceva vezi ca pe unele sv de cs trebuie sa ai steam ca sa poti sa jociwinking alta solutie nu mai stiu :*