| MrRazvan a întrebat:

Am o mare problema la Counter Strike si este foarte stresanta.Cand vreau sa intru pe un server, cate odata(80% nu merge) imi descarca mapa si spune "Could not download gfx.env.waterworld13bk.tga:file does not exist"(asta imi da cand intru pe un sv oarecare)
Am incercat sa schimb >cs'ulnu merge
Nu stiu ce sa mai fac.devine foarte enervant, toti prietenii se joaca si eu nu pot sa ma joc ca nu am un anumit fisier.
ajutati-ma va rog eu mult! Dau o funditaaa mare celui cu raspunsul corect!

Răspuns Câştigător
| Cristian22 a răspuns:

1. Nu este de la ban, asa mi se intampla si mie, a dat adminul o comanda pe tine (comanda accesibila de la co-owner in sus) si nu te poti conecta pe sv. Asta in cazul in care problema apare doar la 1 server
2. Daca apare la mai multe servere, poate fi problema cs-ului. Din cate stiu eu, CS Bestial nu este cea mai buna alegere... unele harti nu merg downloadate, se misca mai greu si ingreuneaza jocul.Hartile care nu merg sunt de_westwood si inca cateva, nu le tin minte numele.Nu iti recomand CS Bestial.

Downloadeaza CS Lant Final, dezarhiveaza-l, intra in el, baga-i codul AAAAA-AAAAA-AAAAA-AAAAA-AAAAA si incearca sa te conectezi!

Fundita?big grin

1 răspuns:
| Alexandrumar1 a răspuns:

Ai luat ban, incearca sa te connecttezi pe alt server sau fa cerere unban pe forumul server dat.