| Rekool a întrebat:

Cand intru pe un server de furien (cs) se incarca, si cand se incarca "verifying resource" se incarca pana la jumate. si dupa ramane asa. help. Ce sa fac? Dau funda happy

4 răspunsuri:
| lastride a răspuns:

Sunt aproape sigur ca va trebui sa downloadezi din nou cs-ul. Am citit pe niste site-uri din afara (steam) si acolo zice sa stergi de tot folderul "cstrike" din "C:\Program Files\Steam\steamapps\STEAM_ACCOUNT" si sa deschizi Steam si sa joci. Dar pe Valve(non-steam) va trebui sa downloadezi si sa intalezi din nou cs.

Sper ca te-am ajutat, bafta.

| qAndu a răspuns:

Ai incercat sa iti reinstalezi Counter-Strike-ul? Daca da, incearca altul si daca face tot asa! Reinstaleaza-ti windowsul. Nu ai alta optiune. Funda? Sau ia-ti alt config. Unu bun uite de aici http://navi-gaming.com/view_demo.php?id=70&l=en

| Rekool explică (pentru qAndu):

In ce consta cfg.u? :d. Sa stiu daca il iau.

| qAndu a răspuns (pentru Rekool):

Classic. E foarte bun.