| Merx a întrebat:

Cand joc fifa online pe la a 2 repriza scrie Connection Lost! de ce?

2 răspunsuri:
| GabyZarny a răspuns:

O fi de la sursa...si mie la fel imi facea cand jucam pe Direct Ip.in a 2a repriza ma dadea afara.dar daca jucam eu singur la manager mode, puteam sa joc 4zile.eu zic ca e de la sursa.parerea mea.adica asa am patit eu. funda big grin

| DjDiablo a răspuns:

Joci fifa online prin gameranger? Ca in cazul asta trebuie sa ai toate programele oprite din Pc.Si in legatura cu Eroarea se pierde conexiunea ce celalalt pc ori din cauza ta ori din cauza adversarului tau.