| anonim_4396 a întrebat:

Cand vor fi piratate jocurile Far cry 4 si Assassin creed unity?

3 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Dupa ce vor aparea maybe? straight face Jocurile astea nici nu au aparut inca si deja le vrei piratate, off off off.

| Alfred0703 a răspuns:

Dupa ce apara, la vreo 1-2 luni, acum depinde daca acela care face crackul e harnic sau lenes.

| ScorpyDesigns a răspuns:

Sincer am vazut jocuri care au aparut azi si peste 2 zile au fost cracked...cand apar sa nu stai mult pentru ca cel mult 1 saptamana le ia..baietii de la razor si de la skidrow lucreaza repede cand e vorba de crackuri