| anonim_4396 a întrebat:

Cand vreau sa ma uit la arhiva de mess imi apare:
``This web application requires Javascript. Please enable it in your browser preferences. ``
Ce sa fac? Care e problema? Cum o pot rezolva? Urgent! Funda garantat!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Incerci sa vizualizezi arhiva in browser sau in aplicatie?
Daca e in browser, ce browser folosesti? Trebuie activat Javascript din setari.
In Mozilla ->Unelte->Optiuni->Continut ->Bifeaza->Activare JavaScript ->click OK
In Internet Explorer ->Tools ->Internet Options ->Security -> Custom Level ->deruleaza până la secţiunea numită,, Scripting" -> sub,, Active Scripting"selecteaza -> Enable -> clic pe OK
Daca incerci sa vizualizezi din aplicatie recomand -> reinstall.
Bafta!