| Paul_Tiplea_1957 a întrebat:

Care ami zice si mie niste Jocuri pe 2 Gb Ram Va Rog Dau Fundaa:X

4 răspunsuri:
| HeRmeSs a răspuns:

Mmohuts.com Have Fun! XD

| CuieMoco a răspuns:

Counter Strike 1.6. Consuma aproape 1 Gb si merge pe orice PC. Sper ca te-am ajutat big grin

| Reb a răspuns (pentru CuieMoco):

Spune-i asta la vechiul meu PC de 256 MB RAM si 96 MB placa video ( actual am 6 GB RAM 2 GB placa video si 3.3 GHZ procesor)

| CuieMoco a răspuns (pentru Reb):

Un PC bunicel ar trebui sa aiba macar 4 GB. Dar sansele sa nu iti mearga cs 1.6 pe un PC sunt de vreo 25%. Uneori chiar mai mici rolling on the floor