| florin08 a întrebat:

Care ar fi cele mai bune firme de boxe pentru calculator?

4 răspunsuri:
| Darks96 a răspuns:

Pai iti recomand Philips,Genius, Logitech,Intex, Panasonic, Sony, JBL, Sall Boxer, etc

| KodrutZ a răspuns (pentru Darks96):

L-ai lamurit. Nu mai zic ca esti cu adevarat specialist recomandind Genius si Intex...
@florin08: Ce placa de sunet ai si care e bugetul pentru boxe? Cel mai bine ai iesi cu un amplificator de prin anii 80' si doua boxe stereo, cam de prin aceeasi perioada, chiar pina prin 1995. Nu glumesc deloc, poti intreba orice meserias care are habar cu se maninca muzica, cu maxim 3-400 RON gasesti amplificatoare vechi care sterg pe jos cu "minuni tehnologice" care se vind acum cu 2500-3000 RON sau chiar mai mult.

| florin08 explică (pentru KodrutZ):

Bugetul este cam de 60 de lei. Nu vreau neaparat ceva care sa sparga peretii vreau niste boxe mici care sa se auda ok si sa reziste.Am boxe mari si am si amplificator dar nu au loc la mine asa ca vreau ceva micut. Iar placa de sunet este foarte buna daca nu cea mai buna.

| KodrutZ a răspuns (pentru florin08):

CE placa de sunet? Oricum, la bugetul asta, cel mai bine te duci la un amanet sau te uiti pe forumul computergames, ca noi gasesti numai pocnitori.