| ReFr3Sh a întrebat:

Care are trade hack, hack+9, hack yang, hack exp, sa mearga pe fan scrieti acolo link sau la alex.marian73@yahoo.com! dau fundita+vot! mersi celor care o sa ma ajute...

2 răspunsuri:
| Blagandrey a răspuns:

Alex imi pare rau sa te dezamagesc dar nu EXISTA astfel de hack pentru metin. Ce ai vazut tu pe youtube sunt facaturi niste inselaciuni numai sa te faca sa crezi ca exista asa ceva. Sau in cel mai rau caz niste Key loger. Imagineaza-ti daca erau asa ceva toti aveal lvl99 si full bani si iteme +9.

| ReFr3Sh explică:

Trade si hack +9 exista