| ReFr3Sh a întrebat:

Cine stie cum sa-mi reamintesc o parola m-am gandit mult mult timp si n-am reusit sa mi-a reamintesc, deci stie cineva vr-o metoda sa mi-o reamintesc daca stiti scrieti acolo sau la id: alex.marian73@yahoo.com mersi mult! dau funda pe cel mai bun raspuns.

1 răspuns:
| Bebitssaa a răspuns:

Da este o metoda. Cand te loghezzii ` pe messenger da-i la forgot my password si acolo iti vei schimba parola. NU se pierde nimic daca schimbi parola ( nici prieteni nici mail-uri, Nici NImic big grin) Sper ca am fost de ajutor :