| anonim_4396 a întrebat:

...care ati comandat de pe pcgarage.ro : cam cat timp a durat pana va venit acasa, ce produs ati luat si cat a costat transportul? Fundabig grin

2 răspunsuri:
| littlelogo a răspuns:

Introdu codul voucher-ului PC Garage F7VWWNVD
inainte de finalizarea oricarei comenzi pe www.pcgarage.ro
si obtii imediat o reudcere la produsele din cosul de cumparaturi. ~Voucherul nu expira deci il poti nota pentru a-l avea la indemana la urmatoarea comanda. Spaer sa te ajute :) Bafta la cumparaturi

| AlexOzy a răspuns:

PCGarage sunt de treaba, poti comanda de la ei. Spune pe mess/ si prietenilor te rog ca poti primi reducere daca folosesti cuponul acesta: LU36N86G