| anonim_4396 a întrebat:

Care considerati ca e cel mai bun joc pe care l-ati jucat vreodata?
Ma refer la scenariu, muzica, personaje, suspans, actiune, peisaje, dar si grafica.
Va rog, daca vreti sa scrieti Counter Strike mai bine va abtineti!

Răspuns Câştigător
| f2ff2fl12f a răspuns:

Outlast 1/2 si gta v, singurele jocuri ce mi-au placut si inca imi plac.

20 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Prince of Persia: Sands of Time --> POP2 --> POP3
Max Payne 1 si 2
Mafia 2
Diablo 2, 3
Desperados: Wanted Dead or alive
Call of Juarez

| dannyel86 a răspuns:

Tine de gusturi si de genul de joc pe care preferi sa-ti petreci timpul. :)
Cel mai mult mi-a placut povestea din Syberia (1 si 2). Oldies but goldies. :D
https://www.youtube.com/watch?v=lKKQtbmLoqI

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

GTA Vice City. Coloana sonora nu poate fi depasita de niciun alt joc, actiunea la fel.
-->https://www.youtube.com/watch?v=AtPS-pJwBL4

| alexboss2020 a răspuns:

Battlefield 1!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Outlast 2 si mass effect andromeda.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Half-Life si StarCraft.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Soundtrack samples:

StarCraft (1 & 2)
http://www.youtube.com/watch?v=mD4GbGmvNRc (simti atmosfera interstelara si aventuriera in camera la tine)
http://www.youtube.com/watch?v=jNL8MTlMqN4 (super epic si eroic intreg montajul)

Half-Life 2:
https://www.youtube.com/watch?v=Xt2sbtvBuk8 (tema Valve, CP Violation, Triage at Dawn)
https://www.youtube.com/watch?v=s22XqGkuIFw (pofta adevarata de gaming descrisa in sunete)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Angry Birds!

| Victoria18 a răspuns:

San Andreas.

| MrkiddyKid1 a răspuns:

Undertale, Serious Sam 2, Blackwood Crossing si Portal2.

| gamersamp12 a răspuns:

Planetside2 care e gratuit pe steam. E un joc SF in care se bat cate 2000 de jucatori pe aceiasi harta, harta este imensa si sunt 3 factiuni in joc NC, TR, VN. incearca-l. Sunt tancuri, avioane diferite clase si tot e pe gratis poti folosi tot ce-ti ofera jocul

| anonim_4396 explică (pentru gamersamp12):

Imi plac jocurile cu story... nu prea ma atrag cele competitive.

| gamersamp12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Skyrim, Fallout 4, seriile gta dar skyrim e cel mai bun.

| anonim_4396 explică (pentru gamersamp12):

Daca ti-a placut Skyrim sigur o sa iti placa si the witcher happy, 100%.
Mi se pare de departe cel mai bun joc facut vreodata. Eu cel putin dupa ce l-am termiant, am zis sa incep si GTA V... nop, nu a mers, mi se pare mult mai slab, nu are umorul din the witcher, nu are muzica, personajele par niste caricaturi si scenariul nu m-a prins deloc.

| gamersamp12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Incearca Ghost Recon e super.

| gamersamp12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer am jucat si Witcher dar nu m-a prins tematica. Dar jocul in sine e chiar ok.

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Castelvania Lord of shadows

| CentyLox a răspuns:

Seria gta din 2000-2006 scenarii si personaje
Watch Dogs 1 si 2 grafica si fizice
Doom pentru grafica poveste muzica

| Jasmin15 a răspuns:

Playerunknown's Battlegrounds!