| Laurentiu_Birton_1998 a întrebat:

Care credeti ca e cel mai bun joc din seria Smackdown vs Raw pentru PlayStation 2?

3 răspunsuri:
| torresbydragos a răspuns:

Personal cred ca 2007. mi se pare extrem de hardcore.desi e greu de controlat.pe normal te trezesti ca dupa ce il bati matura cu tine pe jos.pa

| valiboy a răspuns:

Pai eu am smackdown vs raw 2011 ps2 si ti-l recomand pentru ca are luptatori cat si arene noi si multe legende pe care nu prea le gasesti in alte svr iar la wrestlemania nu o sa te plictisesti.
Sper ca te-am ajutat succes

| valiboy a răspuns:

Eu am svr 11 si ti-l recomand pentru ca are luptatori noi si legende pe care nu le mai intalnesti in alt svr, iar la wrestlemania nu o sa te plictisesti.
Sper ca te-am ajutat, succes!