| iamcringe a întrebat:

Voi care credeti ca este mai bun Playstation sau Xbox?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vechea generatie zic ca ps3 era favorita mea, pentru ca arata mai fain dar xbox 360 era mai buna in calitate grafica doar atat. Acum valul nou si la putere va fi ps4 fata de xbox one.

| OnuOnulică a răspuns:

Xbox.

| Dariusuu a răspuns:

Nuu.

Tot aş alege Xbox-ul.

| iamcringe explică:

Eu nu pot sa aleg ca am un PS2 si un Xbox 360 si sunt bune amandoua.

| iamcringe explică:

Am o intrebare daca pot sa o pun chiar aici.E posibil ca Xbox-ul fat, slim sau super slim sa aiba RROD (red ring of dead)? Eu am slim.

| alinaiuliana89 a răspuns:

Playstation big grin am jucat pe amandoua si pe xbox si eu mi-am luat ps3 big grin e mult mai fain