| NeoSeth a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun joc Call of Duty? (din toate punctele de vedere: grafica, gameplay, storyline)

3 răspunsuri:
| EdiT a răspuns:

Pai eu le-am jucat aproape pe toate (in afara de Call of Duty 1 si 3). Chiar daca CoD-urile mai vechi au o grafica nu la fel de buna ca si jocurile mai noi, mi-au placut foarte mult.Nu am avut probleme cu ele (bug-uri etc). Ti-as recomanda sa le incerci pe toate, sau daca vrei poti sa incepi cu CoD 4 dupa CoD MW 2 apoi CoD MW3.Pentru a intelege ultimele misiuni din CoD mw3.

| ronaldosinani a răspuns:

Eu am jucat tote call of duty cele mai bune si cu grafica buna gameplay etc call of duty 4 mw, mw2, mw3 ce le mai bune funda;(

| andrei1510 a răspuns:

Le-am jucat pe toate in afara de1 si 3.parerea mea este black ops si mw3.la black ops sunt tari misiunile, grafica si modul zombie iar la mw3 super grafica, gameplay si modul survivor.