| razvy596 a întrebat:

Care cumpara cont metin2ro pe server taurus lvl 46 cu iteme:handlebar +9 cu piatra, armura lvl 42 +6 cu piatra, cercei de abanos +7 cu 3 ebonite si are pv, colier de abanos+6, coif +7, scut +8 1000000 yang si in imbox mai are carti pietre o platosa de leu cu max pv 500 si o pereche de abanosi +4 cu pv e tare contul astept raspunsuri

5 răspunsuri:
| razvy596 explică:

Care vrea sal cumpere sa posteze id aicia

| razvy596 explică:

Depinde daca dai bani... dar il dau si la schimb pe un cont pe privat bun...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il cumpar eu

| bogdan_8338 a răspuns:

Cumpar eu
add : bogdan_iulian99
Si funda pls