| razvy596 a întrebat:

Care da la schimb pe un cont metin2ro pe server taurus lvl 46 un cont pe n privat dar sa fie bun contul pentru ca al me are iteme:halebarda +9 cu piatra, armura lvl 42 +6 cu piatra, cercei de abanos +7 cu 3 ebonite si are pv, colier de abanos+6, coif +7, scut +8 1000000 yang si in imbox mai are carti pietre o platosa de leu cu max pv 500 si o pereche de abanosi +4 cu pv e tare contul astept raspunsuri as dori pe el un cont pe privat dar sa fiie bun contul!

Răspuns Câştigător
| spyzor123 a răspuns:

Buna! sunt eu interesat dar adauga nyko_andu@yahoo.com ca sa vorbim happy