| flaviusxnaruto a întrebat:

Care da cont pe metin2ro nu conteaza ce server doar sa fie de 40

1 răspuns:
| คlєxヅ a răspuns:

De ce? Ti-e lene sa cresti tu? Recunoaste ca e cel mai prost joc al Europei, cresti cel mai prost, grafica de tot rasu, niste personaje cam dilii, gasesti handicapati care se dau smecheri ca au 12 ani, ce altceva mai vrei, in plus ai si niste armuri+0 de-ti cad plombele. E un ciocolata de joc. Si sa stii ca nu e niciun prost care sa ti dea tie un cont la care dureaza 9.000.000 de secole sa il faci. Si bani cad peste 6000 de ani. In plus ai un handifren de fierar care parca ii e ciuda ca vrei sa iti faci iteme si ti le distruge, la un fms+9 mai cere si 50000 de catralioane ca sa ti-l esueze. Strica itemele,si in plus ti-as recomanda sa te lasi,pentru ca sigur la varsta ta esti inca minor probabil, si iti distrugi copilaria, stii si tu, iti pierzi prieteni si pe urma si viitorul. E un joc naspa, daca vrei joc misto incearca Skyrim V, e super sau cumpara Sims 2.