| myta a întrebat:

Cine imi da si mie un cont de metin2RO peste lvl 35. Nu conteaza pe ce server este.

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Cei care va apucati de ro cititi aici! http://board.metin2.ro/index.php?page=Thread&threadID=55324&pageNo=1 Dupa... va astept in privat sa im ispuneti parerea voastra:)

| RoCkeRitZaa a răspuns:

Pff... si eu am jucat dar acu am gasit cel mai tare metintongue se numeste Dinamikmt2 si este privat.

| masterblaster a răspuns:

Nimenihappy Nimeni nu este asa nebun sa-ti dea tie un cont de lv 35 +
dupa ce sa chinuit cu el...