| lovecats123 a întrebat:

Care din jocurile din seria Call of duty sunt compatibile si la windows 10? Am descarcat call of duty ghosts si se pare ca jocul este compatibil cu windowOWS 8.

1 răspuns:
| Axattys a răspuns:

Eu am call of duty modern warfare 3 si imi merge bine, eventual ai putea cauta ce call of duty doresti si dupa sa scrii: system requirements de exemplu : "call of duty modern warfare 3 system requirements " si gasesti tot ce vrei legat de ce componente ai nevoie la joc si ce windows bafta