| SaveTheNature a întrebat:

Care din urmatoarele e mai buna pentru utilizarea internetului? Google Chrome, Mozzila sau Internet explorer? Nu stiu daca m-am exprimat corect, dar sper ca s-a inteles ideea:d.

Răspuns Câştigător
| aDDellin a răspuns:

As vota ori opera si Mozila. Opera este cel mai rapid browser este multiplu, dar trebuie experienta sa-ti dai seama.Mozila este un browser pentru mai multe optiuni pentru mai multe pagini...

5 răspunsuri:
| GhostStar a răspuns:

Mozila

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Google chrome merge mult mai rapid. Internet explorer si mozzila merg greu. Eu am si chrome si internet explorer. Dar iti propun Chrome.

| adisuper a răspuns:

Eu unul votez pentru Google Chrome

| emmadragutic a răspuns:

Inceraca sa-l descarci pe asta http://www.opera.com/browser/download/. e mai bun de cat astea

| valentyn88 a răspuns:

Mozila