| JohnnyK67 a întrebat:

Care dintre aceste 2 PC`uri e mai bun?

Http://www.emag.ro/......DJ9QXBBBM/

sau

http://www.domo.ro/......_2GB_video

Si cea mai importanta intrebare. Merg toate jocurile lansate pana in prezent macar pe setari low?

Răspuns Câştigător
| Kinus12 a răspuns:

Eu aș recomanda PC Expert Digital Gamer... uite de ce:
-HDD:1000 GB
-Nu are AMD (însă nici Pentium nu e un procesor prea bun)
Dezavantaj:Cei de pe eMAG sunt mult mai de încredere...dar tot rămăne acest pc
Cuplacere

| Niiiicu a răspuns (pentru Kinus12):

Serios,amd e mai slab decat Intel, esti fan amd nu?

| Kinus12 a răspuns (pentru Niiiicu):

Şi dacă AMD e mai bine cumpărat, la performanţă întrece Intel

4 răspunsuri:
| DaDuSH a răspuns:

Depine si pentru ce vrei sa il iei:
Daca vreau filme sau ceva asemanator il iei pe cel de la Domo pentru ca ai 1tb spatiu
Dar daca vrei jocuri iti ajung 500
Si eu inainte sa imi iau pc voiam sa am 1 tb dar pana la urma am luat unul cu 500 si sunt multumit.
De placa video nu stiu ce sa zic.
Diferenta dintre cele 2 e de 100 lei (nu e prea mare)
Iti recomand sa te duci sa mai intrebi persoane despre asta, nu doar pe TPU.

| Niiiicu a răspuns:

Cel de la domo