| aurelian12 a întrebat:

Care e cel mai tare joc existent care are o grafica smechera ceva ce sa ma lase cu gura deschisa ca nu stiu ce sa mai downloadez am jucat assasins creed brotherhood, assasins creed 2, call of duty 4 modern warfare, call of duty modern warfare 2, crysis 2, splinter cell convict spuneti unu tareeeeeeeee sa fiu impresionatwinking Multumesc (Dau Funda)

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Iesi din casa. Viata bate filmul intotdeauna. Si iarna daca stai cu gura deschisa risti sa racesti.

| shhaukan a răspuns:

Nu e asa tare, esti vanator dar are o grafica... parca e realitate The Hunter si din cate stiu e gratis. Sau incearca serile crysis este si 1 si 2.