| Andrei_Ionut_1998 a întrebat:

Vreau sa stiu ceva...Merge Call of duty modern warfare 3 si assasins creed 3 pe un procesor Intel Core i3 3, 30 ghz?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da iti merge call of duty modern warfare 3 la maxim si assassin's creed 3 la medium. Dar o sa iti mearga si alte jocuri cum ar fi gta4 fifa 13, call of duty black ops 2, fifa 13, fifa 11, need for speed th run, nfs most wanted 2, battlefield 3

| Andrei_Ionut_1998 explică (pentru anonim_4396):

Dar vreau sa imi mearga bine fara lag si astea? zic asa e bun?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei_Ionut_1998):

Da o sa iti mearga fara lag assassin's creed 3, si call of duty modern warfare 3, si multe alte jocuri o sa iti mearga fara lag