| Razzvan2 a întrebat:

Care e diferenta dintre windows xp sp si cel simplu si au aceeasi bios?
As vrea sa intru in recovery console. am o problema de genu \windows\system32\config\system Mising or corupt si zice sa apas R. http://www.youtube.com/watch?v=qPdgMtbQavM acest tutorial ar merge?

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Acronimul SP provine de la service pack, adica acel windows contine si o serie de imbunatatiri si update-uri oficiale, cel mai stabil la ora actuala pentru XP este SP 2.