| maryus66 a întrebat:

Care e diferenta intre 8gb de ram la frecventa de 1066 fata de 8 la 1600? nu-mi spuneti ca frecventa laughing. exact ce si cum, care ar fi marea diferenta cand as rula jocuri? multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea mare diferenta nu ai putea sa observi, oricum is multi GB, nu cred ca ai nevoie de asa multi, dar daca crezi ca ajuta, ideea e ca o sa platesti un pic cam scump pentru ei, ma gandesc ca e ddr3 si nu se incadreaza in standard, si de cate ori nu te incadrezi in standard platesti mai mult!

1 răspuns:
| maryus66 explică:

Da, e vb de ddr3. deci nu e mare diferenta, multumesc!