| andreea00deea a întrebat:

Care e mai frumos Shaiya, League of Legends sau Metin 2?(Daca mai stiti alte jocuri...)

Răspuns Câştigător
| Jack20Wan a răspuns:

Salut! Si eu zi ca league of legends e mai frumos si dac vrei alte jocuri iti recomand sa te uiti la acest video si sa te convingi daca iti place. Uite link-ul https: //www.youtube.com/watch?v=fJm7sDWF8rU

3 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Aş merge mai mult pe League of Legends, dar şi celelalte două sunt frumoase.

| Адина a răspuns:

Shaiya / LoL nu m-am jucat niciodată, deci nu ştiu cum este.
Deci Metin.
Alte jocuri:
- CS 1.6
- Minecraft.
Sau unul plictisitor şi care-ţi face nervi.
- Agar.io

| ClanuTractoR a răspuns:

Eu ți-aș recomanda League of Legends, dar daca vrei și alte jocuri, sunt o mulțime de videoclipuri pe YouTube.