| mihaitare123456 a întrebat:

Ce jocuri stiti gen League of legends? Tot asa, 3d cu aceeasi idee de joc, dar cu grafica mai bunicica, harti mai multe, gen 4 story, dar sa nu fie metin.

Răspuns Câştigător
| Vidacu69 a răspuns:

Sacred Gold1/2,torchlight 1/2, diablo...pe astea le stiu, sper sa gasesti un job pe placul tau bafta!

2 răspunsuri:
| Ghost01 a răspuns:

Eu zic sa joci smite.Este un fel de lague ogf legends dar e 3D si are grafica frumoasa.

| Ripulet a răspuns:

Dota 2. Iti recomand cu toata caldura. E si mai greu decat LOL si mai frumos. Am jucat si LOL si DOTA si DOTA2 si iti spun ca Dota2 e peste orice joc de acest gen.