| StarGamer a întrebat:

Care e mai pun in pvp Ninja arc sau sura magie neagra? Intr-un duel sura black magic si ninja archer cine castiga?

Răspuns Câştigător
| DavidStelistu a răspuns:

Cu singurata Ninja archer Funda?

3 răspunsuri:
| AlExFr3Sh a răspuns:

Pff. greseala de incepator. e asta. bai fratioare pvp e sura bm mai bun. are si protectia si flama daca ai imun la nec. nu te mai ameteste cu skill. asa ca fratioare. data viitoare gandeste inainte sa zici. +ca skill sa sura bm se incarca mai rapid ca la nija archer..deci clar e mai bun sura bm la duel

| StarGamer explică (pentru AlExFr3Sh):

Nu exista nicio cale de a bate o sura BM? nu imi plac surele si ninja mi se pare al 2-lea char k putere in mt2

| AlExFr3Sh a răspuns (pentru StarGamer):

Star... poti bate un sura bm. dar depinde si de bns. daca aveti seturi exact la fel. clar ca sura castiga... dar daca ar fi un nija archer sau sura am. sura am moare pe loc nu ai ce ii face oricum bft