| gabitzuMAT a întrebat:

Care e misinea de pe metin2ro la care iti da masca emotiei timp de 30 zile? dau funda
P.S scuzzati categoria

3 răspunsuri:
| gabitzuMAT explică:

Nu intelegeti ca stiu sa joc dar e chestia ca era o misiune care o da nu imi pasa de privatele voastre

Răspuns utilizator avertizat
| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Stiu un metin mult mai bun si rapida dar eu te ajut acolo numai zi acolo unde ne intalnim? desigur eltfel decat metin ro dar mai rapid ce zic si ai acolo masca emotie tot timpul in pls stiu multe scheme daca vrei pe metinul ala fac in cont numai e pe o alta limba.