| crysti12345 a întrebat:

De unde pot sa iau masca emotiei pe metin2ro

2 răspunsuri:
| VinnieMmM a răspuns:

Pe metin2 Ro masca emotiei se cumara cu MD( Monede de Dragon) care la randul lor se cumara cu euro dupa telefon sau card (1 euro 15 MD parca).

P.S.: Nu numai pe lunaris gasesti frizuri, masca emotiei arma otele si ce a mai spus claudia, sunt multe servere si se numesc "Private" daca vrei unu misto uite aici: Dark-Fusion2

| Bee_Jhonny_1991 a răspuns:

Trebuie sa donezi. Este o moneda galbena in stanga metinului dupa ce te loghezi dai pe ea si dai donatii poti dona cu telefonul sau cu ajutorul cardului