| ElStelaro a întrebat:

Care este cea mai buna echipa la fifa 08 in special pentru multyplayer?

2 răspunsuri:
| Bewaree a răspuns:

Doamne.oamenilor voi daca nu aveti playeri care juc de rup pamantu nu stiti fifa.A-ti auzit de Tottenham, Valencia, Celtic, Nigeria, Mexic, sunt cateva din echipele fenomenale mai ales la 2vs2.toti se numesc profesionisti cu barca si man dar daca iau altceva sunt petarde

| RobertBRC a răspuns:

Barcelona sau Manchester UTD, mai sunt bune si Chelsea si Bayern Munchen. Astea 4 consider eu ca sunt cele mai bune echipe din fifa 08 testeazale si vezi cu care joci tu mai bine.