| sebby1698 a întrebat:

Care este cel mai bun caracter pentru metin 2?

4 răspunsuri:
| RandyOrtonRKO a răspuns:

Warior ( razboinic ) pe corp este la duele si pe mental este la crescut pentru ca corpu rezistent iti da mai mult aparare de fapt mental este bun si la duel si la crescut big grin funda?

| NightFury a răspuns:

Sura Arme Magice pentru crescut, iar pentru PvP iti recomand sura magie neagra sau ninja lame dar este foarte greu de facut un ninja lame perfect. Warrior mental zic cai cel mai bun deoarece e si PVM si PVP

| NightFury a răspuns:

Pentru PvM iti recomand Sura arme magice, iar pentru pvp sura magie neagra. Totusi daca vrei sa fi si pvm si pvp fate warrior mental e foarte bunwinking

| Rootkit a răspuns:

Saman - Mage Zmeu, Ninja-Mage Arc, War-Mage Corp, Sura-Black Mage