| cosmin0505050 a întrebat:

Care este cel mai tare server de SA:MP romanescbig grin? Il vreau si eu. Dau funda :X

1 răspuns:
| AlexŞĂF a răspuns:

Jucati SA:MP? Ei bine am o intrebare. Credeati ca pana acum ati incercat cel mai tare server de SA:MP romanesc? Ei bine va inselati, asta in cazul in care nu jucati deja pe rpg.BuGGed.ro. Un server superior tutror celorlalte. Intrati pe rpg.BuGGed.ro si astept un raspuns la intrebare si anume. Exista server mai tare decat acesta?! Ei bine eu zic ca nu exista, dar astept parerea voastra. Comunitatea este www.bugged.ro iar serverul pentru conectare este rpg.BuGGed.ro. Va asteptam pe server, un server administrat de cei mai buni oameni, un staff + jucatori excelenti, cu un super role-play. Seara se ajunge la 500/500 jucatori. http://postimg.org/image/67h339fav/ Va astept, pentru mai multe detalii contactati-ma!